Васильківський районний відділ ДСНС у професійному ліцеї

07 лютого 2019 року до КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» завітав провідний фахівець Васильківського РВ ГУ ДСНС Проценко Р.В., начальник 7-го ДПРЗ м. Василькова.

Руслан Вікторович провів бесіду щодо вибору майбутньої професії та можливості вступу до провідних вищих навчальних закладів ДСНС України. Профорієнтаційний захід для ліцеїстів продовжився ознайомленням із пожежним автомобілем МАЗ АЦ-4-60 (5309)-505 М та його обладнанням, яке є на озброєнні пожежно-рятувального підрозділу. Проценко Р.В. ознайомив учнів з практичними діями з ліквідації умовних надзвичайних ситуацій, а також нагадав правила пожежної безпеки у побуті та при виникненні пожежі.

Останні новини

Веб-квест «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті»

08.02.2019
08 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Наталя Кулалаєва, кандидат хімічних наук, доцент, завідувач лабораторією технології професійного навчання Інституту ПТО НАПН України провела тренінг «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті» для педагогів ліцею. Захід проходив у рамках місячника методичної роботи «Педагогічні та виробничі інновації в сучасній професійній освіті», який стартував у ліцеї 04 лютого 2019 року. Педагоги вивчали сучасні інноваційні технології: • проектні технології навчання;• кейс-технології;• технології імітаційно-ігрового навчання;• тренінгові технології;• технології розвитку критичного мислення.По завершенню веб-квесту кожна робоча група захистила власний проект – презентацію однієї із обраних технологій. Захід пройшов творчо та на високому рівні. Усі учасники тренінгу отримали сертифікат Інституту ПТО НАПН України за підписом директора інституту В.О. Радкевич. Висловлюємо щиру подяку Н.В. Кулалаєвій за проведену роботу, створення теплої атмосфери спілкування. Сподіваємося на подальшу співпрацю.