ВЕБІНАР ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ СУСПІЛЬНО ІСТОРИЧНИХ ДИСЦИПЛІН ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СПЕЦПРЕДМЕТІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

15 квітня 2019 року викладач історії, економіки та правознавства Мамчур В.В. взяла участь у вебінарі для викладачів суспільно-історичних дисциплін (історії та правознавства) та педагогів напряму «Сфера послуг» закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області на тему: «Народні промисли і ремесла як засіб формування професійної майстерності учнів». Вікторія Віталіївна виступила з презентацією на тему: «Народні промисли і ремесла: кераміка. Хист у спадок: Васильківська майоліка».

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.