Вигнання нацистських загарбників з території України

Вигнання нацистських загарбників з території України

«Дорога мужності та слави»

27 жовтня 2016 року весь український народ відзначає 72 річницю вигнання нацистских загарбників з території України.

72 роки швидко, мов весняні струмки, збігають, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам’ять тих літ. Вона живе у спогадах бійця і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас в залах музеїв із сторінок книг; її, мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінням.

У КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбулися виховні заходи, приурочені до відзначення 72 – ї річниці вигнання ницистсько – фашистских загарбників з території України з метою морально – патріотичного виховання учнів. До свята була випущена вітальна стінгазета «Врятуємо від забуття».

Напередодні свята учні відвідали куточок слави ліцею, який до 72 – ї річниці був оновлений та поповнений новими експонатами.

27 жовтня 2016 року в актовій залі пройшло урочисте свято «Дорога мужності та слави», в якому ліцеїсти висвітлили історію нашої держави та вшанували воїнів – визволителів України. Було запропоновано перегляд історичного фільму «Героями були всі», присвяченого трагічним рокам війни.

Завершили цикл заходів до 72 – ї річниці вигнання нацистських загарбників з території України покладанням квітів до пам’ятника воїнів Великої Вітчизняної Війни.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.