Випускний вечір у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Незабутнє, радісне і водночас хвилююче свято. Таким запам’ятається воно і для випускних груп Васильківського професійного ліцею, які 19 травня 2017 року отримали атестат про повну загальну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника, а отже, отримали путівку в доросле самостійне життя.

В актовій  залі ліцею в цей день було весело і гамірно, лунали музика і сміх. Під урочисту мелодію і оплески гостей випускники разом зі своїми наставниками заходили до залу, де їх радісно зустрічали батьки, викладачі, гості.

Людмила Миколаївна Постоленко, директор КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей», привітала  усіх присутніх зі святом,  побажала випускникам світлої і щасливої долі, міцного здоров’я, сімейного достатку, впевненості і віри в свої можливості. Директор наголосила на тому, що професії, які здобули учні, на сьогоднішній день актуальні, користуються попитом у роботодавців. Знання, практичні навики, отримані в нашому закладі, знадобляться випускникам у їх подальшому працевлаштуванні чи навчанні.

Представники учнівського самоврядування  ліцею під керівництвом заступника директора з виховної роботи Надії Вячеславівни Жукової організували святкову концертну програму.
Випускники подякували всім педагогам і батькам за віддану любов і увагу, за навчання і знання.

Дорогі наші учні! Сміливо йдіть уперед, нехай збуваються всі ваші мрії, бажання, сподівання.

Не зупиняйтесь на досягнутому, крокуйте вперед.
Будьте здорові і  щасливі.
В добрий путь, дорогі випускники !

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.