Випускний вечір у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Незабутнє, радісне і водночас хвилююче свято. Таким запам’ятається воно і для випускних груп Васильківського професійного ліцею, які 19 травня 2017 року отримали атестат про повну загальну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника, а отже, отримали путівку в доросле самостійне життя.

В актовій  залі ліцею в цей день було весело і гамірно, лунали музика і сміх. Під урочисту мелодію і оплески гостей випускники разом зі своїми наставниками заходили до залу, де їх радісно зустрічали батьки, викладачі, гості.

Людмила Миколаївна Постоленко, директор КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей», привітала  усіх присутніх зі святом,  побажала випускникам світлої і щасливої долі, міцного здоров’я, сімейного достатку, впевненості і віри в свої можливості. Директор наголосила на тому, що професії, які здобули учні, на сьогоднішній день актуальні, користуються попитом у роботодавців. Знання, практичні навики, отримані в нашому закладі, знадобляться випускникам у їх подальшому працевлаштуванні чи навчанні.

Представники учнівського самоврядування  ліцею під керівництвом заступника директора з виховної роботи Надії Вячеславівни Жукової організували святкову концертну програму.
Випускники подякували всім педагогам і батькам за віддану любов і увагу, за навчання і знання.

Дорогі наші учні! Сміливо йдіть уперед, нехай збуваються всі ваші мрії, бажання, сподівання.

Не зупиняйтесь на досягнутому, крокуйте вперед.
Будьте здорові і  щасливі.
В добрий путь, дорогі випускники !

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.