Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

31 травня 2016 у всьому світі відзначають – День боротьби з тютюнопалінням. У 1987 році Всесвітня організація охорони здоров’я започаткувала цю дату з метою популяризації відмови від паління, яке стало тотальною загрозою здоров’ю населення планети. Традиційно в цей день проходять антитютюнові кампанії та різноманітні акції.

Розуміючи важливість даних заходів для молоді України, 30 травня 2016 року адміністрація Васильківського професійного ліцею, під керівництвом вихователя Жукової Н. В. ініціювали зустріч з молодіжною благодійною громадською організацією «ЮНІТІ», яка провела з учнями ліцею профілактично-просвітницький тренінг на тему: «Геть паління – ми здорове покоління».

Під час проведення тренери звернули увагу учнів не лише на медичні, а і на соціальні, екологічні та економічні аспекти негативного впливу тютюну на життя людини, особливо молоді. Серед учнів було проведено анонімне анкетування, метою якого стало виявлення особистісного ставлення до цієї проблематики, невірних уявлень та стереотипі зв’язаних з палінням. Тренери успішно розвінчали міфи про тютюнопаління.

Учасникам тренінгу вдалося створити атмосферу довіри, взаємодії, зворотнього зв’язку, а у підсумку – позитивних змін в практичній діяльності учнів ліцею.

На перервах, у фойє ліцею, практичний психолог Дармостук Л. С. реалізувала перегляд відеороликів, щодо шкідливості тютюнопаління. Учні мали змогу оцінити ступінь ризику вживання цигарок для кожної особистості.

Адміністрація, педагогічний колектив, лідери учнівського самоврядування і надалі проводитимуть агітаційну та пропагандистську роботу, направлену на популяризацію здорового способу життя серед молоді ліцею та попередження виникнення даної проблеми.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.