Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Щороку 9 листопада, у День української писемності та мови, Українське радіо традиційно проводить радіодиктант національної єдності. Це унікальна акція, що має на меті не перевірку грамотності, а об’єднати навколо українського слова всіх небайдужих.

Долучилися до неї і учні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей». Об 11.30 ліцеїсти під диктовку доцента Київського університету імені Бориса Грінченка Олександра Авраменка, за підручниками якого вони навчаються, записали текст «Україна на зламі тисячоліть».

Популярність радіодиктанту у нашому ліцеї щороку зростає.  І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою, а саме єднання навколо мови, солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.