Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права

З метою  підвищення рівня правової освіти та створення належних умов для набуття учнівською молоддю правових знань, забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки  у КНЗ КОР «Васильківській професійний ліцей» з 05 грудня по 12 грудня 2016 року було організовано проведення Всеукраїнського тижня права.

5 грудня серед учнів І-ІІІ курсів було проведено фотоконкурс «Я маю право знати свої права». Переможцями в номінації «Найкраще фото» стали:

– учениця 23 групи Литвиненко Юлія «Я маю право на ім’я»;
– учні 22 групи Моргун Ю., Пінязюк Є., Набухотний Е., Завальнюк В. з фотороботою «Я маю право на спілкування та гідне ставлення»;
– учні 25 групи Саган Р., Якименко О. «Я маю право на життя».

6 грудня викладач історії та правознавства Мамчур В.В. в 11 групі, професія «Швачка. Кравець», провела відкритий урок на тему «Знання трудового законодавства – запорука успіху у майбутній професії».

Мета уроку: ознайомити учнів з правами та обов’язками працівника і роботодавця; поняттям та видами робочого часу і часу відпочинку; змістом дисциплінарної та матеріальної відповідальності працівників.

7 грудня під патронажем викладача правознавства Мамчур В.В. та викладача захисту Вітчизни Зеленкова Л.П. в групах ІІІ-го курсу було проведено виховну годину на тему «Мій військовий обов’язок», метою якої було зміцнення патріотичних настроїв молоді та донесення до їх свідомості важливість ролі Збройних Сил України. Також викладачі разом з учнями обговорили зміни, внесені до закону України «Про військовий обов’язок та військову службу в Україні».

8 грудня у ліцеї був проведений правовий брейн-ринг «Знання законодавства України – гарантія громадянської свідомості!», присвячений Дню захисту прав людини.

В змаганнях брали участь дві команди: збірна команда І –х курсів «Юні праволюби» та команда ІІ-ІІІ курсів «Знатні правознавці». На правовому заході були присутні почесні гості — Амброз Тетяна Василівна, начальник Васильківського МВР КВІ, та інші інспектори кримінального відділу.

За результатами гри, компетентне журі розподілило місця між командами. Переможцем стала команда старших курсів «Знатні правознавці». Команди були нагороджені почесними грамотами, а учениця першого курсу Майструк Тетяна від команди «Юні праволюби» була заохочена спеціальним подарунком від членів журі за активну участь у грі.

Правовий брейн-ринг, присвячений Дню захисту прав людини, завершився флешмобом «Я маю право», який ще раз акцентував увагу всіх присутніх на подію, яка стала головним досягненням ООН – прийняття 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації Організації Об’єднаних Націй з прав людини.

9 грудня у фойє закладу відбувся показ фільмів на тему «Що таке права людини» та конкурс стінгазет учнів.

12 грудня було підведено підсумки, в результаті яких Тиждень права показав, що кожен учень знає, основні свої права: право на життя, право на здоров’я, право на навчання, право на повагу до себе.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.