Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права у КНЗ КОР
«Васильківський професійний ліцей»

З 7 грудня по 12 грудня 2015 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» проходив Всеукраїнський тиждень права. Усі заходи були проведені згідно затвердженому плану.

8 грудня була проведена рольова гра «Вирости своє дерево». Дітям було запропоновано написати на листках дерева права, які вони цінують і таким чином виростити своє власне дерево прав дитини. За результатом даної гри було зрозуміло, що найбільше діти цінують право на свободу, життя та відпочинок.

9 грудня під патронажем викладача правознавства Мамчур В.В. в групах І-го курсу було проведено бесіду на тему: «Військовий обов’язок», метою якої було зміцнення патріотичних настроїв молоді та донесення до їх свідомості важливість ролі Збройних Сил України.

10 грудня викладачем правознавства Мамчур В.В. у 13 групі, професія «Муляр. Штукатур» відбувся відкритий урок на тему: «Знай і відстоюй свої права!», присвячений Дню прав людини.

Метою уроку було:

  • з’ясувати суть понять «права людини» і «свободи людини»;
  • опрацювати міжнародні правові документи щодо прав людини і прав дитини;
  • ознайомитися з механізмом захисту прав людини;
  • розкрити особливу роль прав і свобод людини у відносинах людини і держави, значення захисту прав людини і громадянина;
  • спонукати учнів до активного мислення;
  • розвивати вміння учнів аргументовано обстоювати власну точку зору, працювати в групі;
  • виховувати активну політичну позицію школярів; роз’яснювати цінності надбань демократа в Україні.

Під час уроку було продемонстровано фільм «Історія прав людини», в якому було показано тяжкий шлях людства до свободи і отримання власних громадянських прав. Після перегляду діти зробили висновок, що дуже важливо не лише знати свої права, а і не забувати, що в інших людей є такі ж самі права, які слід поважати.

11 грудня був проведений правовий брейн ринг «Права свої знай, обов’язки не забувай!”

В змаганнях брали участь дві команди: збірна команда І –х курсів «Юні юристи» та команда ІІ-ІІІ курсів «Правознавці». На правовому заході була присутня почесна гостя – Амброз Тетяна Василівна, начальник Фастівського МВР КВІ, яка теж ставила питання учням, і подарувала патріотичний подарунок найкращому гравцю, учениці 13 групи, Литвиненко Юлії.

За результатами проведеного брейн рингу, І місце посіла команда старших курсів «Правознавці», а «Юні юристи» зайняли почесне ІІ місце.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.