Відео-урок

«Той , хто захищає свою землю, завжди перемагає».
Відео-урок, присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та
70-й річниці завершення Другої світової війни

3 вересня 2015 року в КЗ КОР «Васильківський профліцей» був проведений відео-урок присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни.

Захід організований та проведений з метою гідного вшанування подвигу Українського народу та його визначної ролі у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, увічнення пам’яті загиблих воїнів, виховання у молодого покоління поваги до історичного минулого нашої держави, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України.

В актовому залі ліцею учні переглянули і обговорили документальні фільми: «Між Гітлером і Сталіном; Україна у Другій світовій війні», «Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939 – 1941». Всього було присутньо 106 учнів.

Головний підсумок цього уроку: ми знаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Це є запорукою нашої перемоги сьогодні.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.