Відео-урок

«Той , хто захищає свою землю, завжди перемагає».
Відео-урок, присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та
70-й річниці завершення Другої світової війни

3 вересня 2015 року в КЗ КОР «Васильківський профліцей» був проведений відео-урок присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни.

Захід організований та проведений з метою гідного вшанування подвигу Українського народу та його визначної ролі у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, увічнення пам’яті загиблих воїнів, виховання у молодого покоління поваги до історичного минулого нашої держави, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України.

В актовому залі ліцею учні переглянули і обговорили документальні фільми: «Між Гітлером і Сталіном; Україна у Другій світовій війні», «Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939 – 1941». Всього було присутньо 106 учнів.

Головний підсумок цього уроку: ми знаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Це є запорукою нашої перемоги сьогодні.

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.