ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
ТА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

14 жовтня 2016 року ми відзначаємо день захисника України та Українського козацтва – свято, започатковане для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління.

Напередодні свята, у ліцеї відбулися заходи присвячені відзначенню Дня Захисника України. На наше свято були запрошені майор Васильківського комісаріату Пальчик В.В., майор в/ч А1880 Жеребко О.М. та капітан Бойко Д.М., які були учасниками АТО. Учням було продемонстровано відеофільм про бойовий подвиг сучасної української армії та виконання обов’язків військовослужбовців, що дислокуються на території Васильківщини.

У спортивному залі ліцею провели спортивні змагання серед вихованців «Майбутній захисник України». Юнаки і дівчата 12,13,15 груп продемонстрували свою силу та кмітливість у п’яти конкурсах: показали навички стройової підготовки, проявили спритність під час «веселих естафет», а також визначили найсильнішого під час змагань з перетягування канату. У результаті запеклої боротьби перемога дісталася хлопцям 12 групи.

Почесні гості за результатами конкурсів підвели підсумки та нагородили найкращих грамотами.

Низько вклоняємось мужнім захисникам, які несуть службу у лавах збройних сил України. Віримо в перемогу і повернення своїх воїнів до рідних домівок. Вірте у те, що Бог завжди з ними і їх оберігає!

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.