ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

22 січня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» з нагоди відзначення Дня Соборності України було організовано та проведено ряд заходів:

– вчитель  історії Журавкова О.О. провела  урок на тему: “День злуки – символ єдності України”;

– учні ліцею взяли участь у міському флешмобі до Дня Соборності України;

– у бібліотеці закладу організовано виставку художньої літератури та історичних документів на тему: «Гідні пам’яті нащадків»;

– представники учнівського самоврядування провели загальноліцейний  виховний захід для учнів I курсу  «З Днем  Соборності України!».

Національне свято було насиченим та емоційним. Будьмо гідними нащадків нашої Вітчизни, які зберегли нам незалежність.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.