ВІДКРИТИЙ УРОК З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «МОДА»

«Моду неможливо назвати модою, якщо її не носять на вулицях…»
Коко Шанель

Кожній епосі відповідає своя мода. Первісні люди нічого не хотіли носити, окрім шкір тварин, бо, звичайно, і носити не було чого.
Тендітні гречанки ховали своє прекрасне тіло у туніки, а середньовічних красунь неможливо уявити без шлейфів та різноманітних рюшів.
Пригадуються і криноліни, і жабо, і галіфе, і макінтоші, і ще безліч отих дрібничок, які були дуже важливі для їхніх володарів — модників та модниць. Якою ж має бути сучасна мода, і як вона впливає на нас?
Відповідь на це питання намагалися знайти викладач англійської мови Михайловська Н.К та учні 11 групи професії «Швачка. Кравець» на відкритому уроці, присвяченому темі «Мода», який відбувся 26 квітня в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

Методична мета уроку: вдосконалювати навички усного мовлення й читання; формувати навички вживання нових лексичних одиниць, що стосуються професії; виховувати доброзичливе ставлення до співрозмовника, правильне ставлення до моди; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів.

Основною цікавинкою уроку був дослідницький проект учнів групи “Обережно! Одяг, що розмовляє!”, в якому було проведено цікаве соціологічне опитування про вибір одягу учнів нашого ліцею.

Учні вияснили, що багато підлітків носять одяг з написами англійською, іспанською, китайською мовами, причому одяг іноді говорить про статус його власника, інтереси, уподобання в музиці, почуття гумору. У будь-якому випадку одяг з написами привертає увагу оточуючих.
Проблема полягає в тому, що велика кількість людей не знають, що означає той чи інший напис на одязі, яке смислове навантаження несе.

Робота учнів була спрямована на вивчення теоретичного матеріалу з даної теми, аналіз анкетних даних та фотоматеріалу, реалізацію міні-проекту по темі.
В результаті проведеного досліду майбутні законодавці моди не лише назбирали змістовний фотоматеріал, але і отримали ґрунтовні знання безпосередньо зі своїх спецдисциплін.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.