ВІДКРИТИЙ УРОК З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ «БАСКЕТБОЛ»

«Баскетбольний майданчик – це місце, де я можу забути про всі свої проблеми» – слова Берона Девіса.

У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри.

Серед них перевагу віддають баскетболу. Сучасний баскетбол знаходиться на стадії бурхливого творчого підйому, направленого на активізацію дій, як у нападі, так і в захисті.
Саме тому баскетбол є одним із засобів фізичного розвитку і виховання молоді.

19 квітня 2017 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся  відкритий урок з фізичної культури  викладача Мельник Т.І. на тему: «Баскетбол».
Методична мета уроку: сприяти зміцненню здоров’я учнів та розвити інтерес до гри в баскетбол.

Завданням уроку було повторення введення м’яча, пересуваючись кроком та бігом, удосконалення ловіння та передачі м’яча обома руками від грудей, а також розвивати в учнів швидкість, спритність реакції, швидкісно-силові якості.

Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача працюючи в групах, що активізувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами.
Активний баскетбольний турнір став емоційним підсумком уроку.

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.