ВІДКРИТИЙ УРОК З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ «БАСКЕТБОЛ»

«Баскетбольний майданчик – це місце, де я можу забути про всі свої проблеми» – слова Берона Девіса.

У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри.

Серед них перевагу віддають баскетболу. Сучасний баскетбол знаходиться на стадії бурхливого творчого підйому, направленого на активізацію дій, як у нападі, так і в захисті.
Саме тому баскетбол є одним із засобів фізичного розвитку і виховання молоді.

19 квітня 2017 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся  відкритий урок з фізичної культури  викладача Мельник Т.І. на тему: «Баскетбол».
Методична мета уроку: сприяти зміцненню здоров’я учнів та розвити інтерес до гри в баскетбол.

Завданням уроку було повторення введення м’яча, пересуваючись кроком та бігом, удосконалення ловіння та передачі м’яча обома руками від грудей, а також розвивати в учнів швидкість, спритність реакції, швидкісно-силові якості.

Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача працюючи в групах, що активізувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами.
Активний баскетбольний турнір став емоційним підсумком уроку.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.