Відкритий урок на тему Створення сучасних ІТ-проектів

28 січня 2019 року в КНЗ КОР “Васильківський професійний ліцей” у групі 46 за професією “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” відбувся урок з елементами інтерактивних технологій на тему: “Створення сучасних ІТ-проектів”.

         Викладач Марченко Богдан Віталійович в інтерактивному режимі провів урок по створенню проекту за допомогою середовища Visual Studio на мові програмування C#.

Ліцеїсти відповідали на проблемні питання, а також створювали консольні додатки та Windows Forms, додатки за допомогою мови програмування C#. По закінченню уроку у кожного з учнів вже був виконаний прототип desktop-застосунку “Калькулятор” власного створення, а в деяких вже працююча програма з певним функціоналом.

Урок спонукав учнів до подальшого поглиблення знань з алгоритмізації та програмування.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.