Відкритий урок на тему «St. Valentine’s Day»

14 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» у рамках місячника методичної роботи викладачем англійської мови Соломоновою Л.О. з учнями 25 групи було проведено цікавий та змістовний відкритий урок на тему «St. Valentine’s Day».

Людмила Олександрівна вдало поєднала різні форми і методи роботи. Проблемні запитання змотивували учнів до вивчення теми.

Викладач вдало поєднала різні форми і методи роботи; продемонструвала сучасний підхід до подання матеріалу.

Учні працювали з проблемними запитаннями, розгадували кросворди, створювали колаж-листівку, демонстрували виготовлення святкових валентинок – печива під час проведення майстер-класу.

Учні проявляли високий інтерес і активність до народних традицій та свят в англомовних країнах, практикували застосування свого словникового запасу.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.