Візит на Восьму Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’яту Міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu»

Візит на Восьму Міжнародну виставку
«Сучасні заклади освіти – 2017» та П’яту Міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu»

16-18 березня 2017 р. відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Цьогоріч у роботі заходу прийняли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю.

Ми, педагогічні працівники, не могли бути осторонь цієї події і 16 березня 2017 року з метою вдосконалення професійної компетентності та правильності побудови профорієнтаційної роботи відвідали Восьму Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2017».

В перший день біля стендів учасників, де кожен зміг ознайомитися з сучасними закладами освіти і отримати консультацію, кипіла робота, відбувалося активне спілкування з відвідувачами.

Студенти, учні мали змогу обрати майбутній фах, отримати індивідуальні консультації щодо особливостей вступу, напрямів підготовки та спеціальностей, програм навчання, проходження практики, розвитку інфраструктури, можливостей стажування за кордоном.

В рамках виставки проводилися науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості.

Захід вражає своєю масштабністю, креативністю та інноваційністю.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.