Візит учнів ліцею до Київського національного університету культури і мистецтв з нагоди Дня відкритих дверей

09 червня 2017 року учні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відвідали Київський національний університет культури і мистецтв з нагоди Дня відкритих дверей.

Для майбутніх вступників представники університету влаштували захопливу екскурсію модерновими аудиторіями університету, творчими майстернями. Також абітурієнти познайомилися з висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, який проконсультував їх щодо престижних і перспективних спеціальностей, умов вступу, переваг навчання в університеті.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.