День без тютюну

16 листопада 2018  року в фойє КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено захід присвячений Міжнародному Дню відмови від паління.

Учні – лідери залучали всіх присутніх до проведення акції «Цигарка за цукерку» та анонімного опитування на тему: «Що ми знаємо про шкідливість паління». За результатами анкетування 51% учнів володіють достатнім рівнем інформації про шкідливий вплив паління.

Протягом дня на великому екрані демонстрували тематичні фільми та розповсюджували листівки з цікавою та приголомшливою інформацією про паління, а також, в рамках Міжнародного дня відмови від паління, в стінах ліцею відбулась конференція  на тему «Вплив шкідливих звичок на здоров’я людини. Відповідальність за правопорушення пов’язані із шкідливими звичками». Спікером якої був Сергій Олександрович Мухін, лікар – нарколог Васильківської центральної районної лікарні.

Під час заходу лікар звернув увагу учнів не лише на медичні, а й на соціальні, економічні аспекти негативного впливу тютюну на життя людини, особливо молоді.

Дихайте вільно та будьте здорові!

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.