День відкритих дверей для учнів Васильківської ЗОШ № 1 та НВК №4

3 грудня 2018 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчинив свої двері для учнів 9-11 класів Васильківської ЗОШ №1 та НВК №4.
Учнів чекали цікаві майстер-класи, виставки робіт ліцеїстів і майстрів виробничого навчання, екскурсії кабінетами та майстернями закладу. 
Присутні були вражені новоствореним Навчально-практичним центром швейного виробництва із сучасним обладнанням та комфортними умовами праці. 
Здобувачі освіти переконалися, що сьогодні професія швачки як ніколи актуальна і високооплачувана. Адже спеціаліст цієї галузі мусить опанувати методи роботи на сучасному обладнанні, знати і вміти використовувати на практиці новітні технології моди, володіти умінням спілкуватися із клієнтами та роботодавцями. 
КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» має все необхідне, щоб учні стали висококваліфікованими і конкурентоздатними спеціалістами.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.