День відкритих дверей для учнів Васильківської ЗОШ № 1 та НВК №4

3 грудня 2018 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчинив свої двері для учнів 9-11 класів Васильківської ЗОШ №1 та НВК №4.
Учнів чекали цікаві майстер-класи, виставки робіт ліцеїстів і майстрів виробничого навчання, екскурсії кабінетами та майстернями закладу. 
Присутні були вражені новоствореним Навчально-практичним центром швейного виробництва із сучасним обладнанням та комфортними умовами праці. 
Здобувачі освіти переконалися, що сьогодні професія швачки як ніколи актуальна і високооплачувана. Адже спеціаліст цієї галузі мусить опанувати методи роботи на сучасному обладнанні, знати і вміти використовувати на практиці новітні технології моди, володіти умінням спілкуватися із клієнтами та роботодавцями. 
КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» має все необхідне, щоб учні стали висококваліфікованими і конкурентоздатними спеціалістами.

Останні новини

Веб-квест «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті»

08.02.2019
08 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Наталя Кулалаєва, кандидат хімічних наук, доцент, завідувач лабораторією технології професійного навчання Інституту ПТО НАПН України провела тренінг «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті» для педагогів ліцею. Захід проходив у рамках місячника методичної роботи «Педагогічні та виробничі інновації в сучасній професійній освіті», який стартував у ліцеї 04 лютого 2019 року. Педагоги вивчали сучасні інноваційні технології: • проектні технології навчання;• кейс-технології;• технології імітаційно-ігрового навчання;• тренінгові технології;• технології розвитку критичного мислення.По завершенню веб-квесту кожна робоча група захистила власний проект – презентацію однієї із обраних технологій. Захід пройшов творчо та на високому рівні. Усі учасники тренінгу отримали сертифікат Інституту ПТО НАПН України за підписом директора інституту В.О. Радкевич. Висловлюємо щиру подяку Н.В. Кулалаєвій за проведену роботу, створення теплої атмосфери спілкування. Сподіваємося на подальшу співпрацю.