День відкритих дверей у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Щороку, традиційно, КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» проводить Дні відкритих дверей. 5 квітня 2017 року відбулися зустрічі з роботодавцями, представниками Васильківського міськрайонного ЦЗ. Були присутні 27 роботодавців м. Василькова та Васильківського району, з якими співпрацює наш навчальний заклад з питань проходження виробничої практики, працевлаштування випускників. Захід відвідали перший заступник голови Васильківської районної адміністрації Червенко Є.М. та соціальні партнери навчального закладу.

В цей день, понад 300 учнів 9-11 класів завітали до ліцею, щоб ознайомитися з актуальними професіями та з першоджерел дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії.

Тож одразу після реєстрації гості мали можливість поспілкуватися з педагогами та отримати відповіді на запитання щодо напрямків підготовки, організації практики, перспективи працевлаштування за обраним фахом.

На відвідувачів чекала надзвичайно цікава і пізнавальна програма. Бажаючі мали можливість оглянути затишні аудиторії, де навчаються учні ліцею, майстерні, атмосфера яких спонукає наших ліцеїстів до творчості; мультимедійне забезпечення навчально – виховного процесу; виставку учнів за спеціальностями; територію ліцею, інформаційні стенди, виставку сучасного обладнання.

Професійний, товариський, злагоджений педагогічний колектив ліцею зробить все можливе, щоб молодь, яка тут навчається і навчатиметься, завжди перебувала у зоні загальної уваги і комфорту. Сподіваємось, що наші зусилля були недаремними і кожен, хто завітав до нас на День відкритих дверей, зробить вибір і стане нашим першокурсником.

Бажаємо всім успіхів і сподіваємось, що в майбутньому ви приєднаєтесь до великої родини учнів КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.