День відкритих дверей 12.10.2016

День відкритих дверей
у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

Традиційно в жовтні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» радо відкриває двері для гостей, які бажають більше дізнатися про навчальний заклад та робітничі професії, які кожен зможе тут отримати.

В цей день відбулися зустрічі з роботодавцями, представниками Васильківського міськрайонного ЦЗ, які завітали до нас з метою моніторингу нових кадрів для подальшого їх працевлаштування. Були присутні 27 роботодавців м. Василькова та Васильківського району (представники ТОВ «Українсько-Словенського спільного підприємства «Київський обласний хлібопекарський комплекс», Військова частина А 0704, Військова частина А 268 та інші), з якими співпрацює наш навчальний заклад з питань проходження виробничої практики, працевлаштування учнів.

Було обговорено питання співпраці ліцею з державними інституціями міста та району: головою Васильківської РДА Одинцем В.І. та заступником міського голови Майстер І.В., які були почесними гостями на нашому святі.

На захід завітали 425 учнів з шкіл міста Василькова та Васильківського району.

Представники кожної професії нашого ліцею намагалися здивувати присутніх цікавинками свого фаху; продемонструвати обладнання з інноваційними технологіями.

Швачки проводили показ суконь, оздоблених вишивкою і камінням сваровські за допомогою сучасних технологій, обладнання. Також було представлено два види драпірування гардин, штор, скатертин, оздоблення речей побутового вжитку машинною вишивкою.

На майстер – класі гості споглядали, як за короткий термін пошити універсальну сукню – трансформер. За допомогою двох деталей, ліфа і спідниці, сукня може трансформуватися безліч разів в різні моделі (штани, блузки, туніку, вечірню та коктейльну сукні, сарафан). Це незамінний наряд для літнього відпочинку, щоб щодня мати різний вигляд.

Учні будівельних професій продемонстрували свої професійні навички на майстер – класі по оздобленню поверхні декоративною штукатуркою з використанням трафаретів; показали новий вид декоративної штукатурки «мармуріно».

Учні з професії «Електрозварник ручного зварювання» виготовили зразки інвентаря для сільськогосподарських робіт («Розрихлювач грунту», «Сапка», «Граблі», «Граблі – віяло», «Сміттєвий бак»).

Учні з професії «Офіціант» представили виставку сучасного скляного посуду, що використовується у ресторанах VIP – рівня. Працювали столи, де професіонали навчали бажаючих складати серветки та вирізати карвінг «Троянда в кавуні» та «Карета з гарбуза». На столах було продемонстровано елементи сучасної сервіровки, яка вражала присутніх своєю вишуканістю та естетичністю.

Кухарі презентували сучасне обладнання для надання кайтерингових послуг. Були проведенні майстер – класи з приготування вуличної їжі (бурітто), напоїв (лимонад з кавуну, апельсину, мохіто) та оздоблення тортів кондитерською мастикою.

Кухарі не тільки демонстрували обладнання, а й пригощали приготованою їжею: фондю, сорбетом з різних фруктів, фруктами в шоколаді, гарячими напоями, випічкою.

На майстер – класах майбутні випускники шкіл були просто у захваті від кулінарних шедеврів, залюбки брали участь та пригощалися смаколиками.

Двері Васильківського професійного ліцею завжди відкриті для всіх, хто прагне здобути хорошу професію, підкріплену міцними знаннями та практичними навичками.

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.