День відкритих дверей

День відкритих дверей
у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

17 березня 2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся традиційний День відкритих дверей.

Для майбутніх вступників 2016 року ліцей презентував найбільш популярні професії, які завжди користуються попитом на ринку праці:

  • Кухар. Офіціант;
  • Муляр. Штукатур;
  • Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів (категорії «В»).
  • Швачка. Вишивальник.

На День відкритих дверей до ліцею завітала начальник відділу освіти Васильківської міської ради Козак Л.О., яка особисто оцінила потенціал робітничих професій на сьогоднішній день. Протягом дня заклад відвідали 314 учнів із загальноосвітніх шкіл м. Василькова та Васильківського району, які мали можливість зануритися в атмосферу свята та ближче ознайомитися з профорієнтаційною роботою ліцею, поспілкуватися з викладачами, майстрами та учнями.

На заході були присутні і соціальні партнери – це 27 роботодавців м. Василькова та Васильківського району (представники ТОВ “Українсько-Словенського спільного підприємства “Київський обласний хлібопекарський комплекс», Військова частина А 0704, Військова частина А 268 та інші), з якими співпрацює наш навчальний заклад з питань проходження виробничої практики, працевлаштування учнів.

Свято розпочалося у фойє ліцею. Вже другий рік поспіль діє традиція проведення ярмарки – продажу кулінарної продукції, виготовленої учнями. Цього разу зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу нашому випускнику Карцеву Роману, який зараз проходить службу в зоні АТО в с.Піски Донецької області та іншим бійцям АТО.

Наступною естафетою стала виставка творчої майстерності учнів та педагогів.

Найбільше захоплення гостей викликали експозиції: «Дачний відпочинок» та «Весільна експозиція». Творчий тандем професій навіював всім присутнім приємне відчуття весни, відпочинку, релаксації, занурення в приємні спогади зі свого життя.

Кухарі створили справжнє «Солодке життя!» Їхніми витворами були: різношарове жиле, маршмеллоу в кольоровому тісті, капкейки, карамельки та інші кондитерські вироби.

Учні будівельних професій продемонстрували свої професійні навички та сучасні виробничі технології, які свідчать про головне: ремонт для них не проблема, а творчість та натхнення!

Учні з професії «Електрозварник ручного зварювання» презентували на виставку різні макети металевих виробів.

Гості, більшість з яких, можливо, за півроку стануть першокурсниками ліцею, мали змогу особисто прийняти участь у майстер-класах: «Виготовлення троянд з крему», «Нанесення декоративної штукатурки на поверхню», «Складання серветок».

Двері Васильківського професійного ліцею завжди відкриті для всіх, хто прагне здобути хорошу професію, підкріплену міцними знаннями та практичними навичками.

Захід пройшов у приємній та дружній атмосфері.

Дні відкритих дверей: 26 травня, 23 червня, 18 серпня 2016 року о 11.00 годині.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.