День відкритих дверей

День відкритих дверей
у КЗ КОР «Васильківський профліцей»

Щороку, традиційно, КЗ КОР «Васильківський профліцей» відкриває двері для усіх бажаючих дізнатися про навчальний заклад та робітничу професію, яку кожен зможе тут отримати.

11 листопада 2015 року у КЗ КОР «Васильківський профліцей» відбувся День відкритих дверей – щорічний захід, мета якого – залучити абітурієнтів, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання.

У цей день в ліцей прийшли всі, хто стоїть на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу висококваліфікованих робітників.

Саме таких висококваліфікованих робітників готують у ліцеї, який має потужну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні, а педагогічний склад ліцею є справжньою гордістю.

В заході прийняли участь 421 учень із загальноосвітніх шкіл м. Василькова та Васильківського району. До проведення Дня відкритих дверей підготувались відповідально, всіх зустріли з радістю і гостинністю.

Для учнів були підготовані інформаційні стенди, на яких вони могли знайти відповіді на питання, що виникали стосовно обраної професії, профорієнтаційні папки та буклети, в яких детально описується кожна професія, її особливості та переваги.

Найбільше захоплення гостей викликала виставка учнівських робіт з професій, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі. Вироби із карвінгу, яскраві моделі одягу, вишиванки, новорічні швейні прикраси на ялинку, шедеври електрозварювальних робіт, сучасні декоративні штукатурки – все це справа рук учнів ліцею, які під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання здобувають звання професіоналів своєї справи.

Детальна інформація про навчальний заклад була представлена у вигляді презентації відеофільму «Моя майбутня професія». Окрім цього, гостям надали можливість оглянути навчальні кабінети та майстерні.

А скільки позитивних емоцій викликала виставка кухарів та офіціантів на першому поверсі навчального закладу, які в експрес-режимі проводили майстер-класи по виготовленню квітів з цукерок, вирізання з овочів та фруктів, складання серветок. Майбутні випускники шкіл були просто у захваті від кулінарних шедеврів, залюбки брали участь у майстер-класах та пригощалися різними смаколиками.

Юнаки з уважністю слухали про справжню чоловічу професію: «Електрозварник ручного зварювання», яку презентували учні, викладач та майстер виробничого навчання, надаючи повну інформацію як про саму професію, так і про можливості успішного майбутнього працевлаштування.

Важливість таких професій як «Муляр», «Штукатур», їх актуальність та перспективність була продемонстрована в навчальній лабораторії, де пройшов майстер-клас нанесення сучасної штукатурки на поверхню. Будівельна професія настільки цікава, що її опановують навіть дівчата.

День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії. КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» чекає на поповнення в сім’ї майбутніх першокурсників, щоб стати частиною дружньої і великої родини. Команда ліцею буде робити все, щоб молодь, яка тут буде навчатись завжди була в зоні комфорту.

Схвальні відгуки і подяки гостей від учнів, батьків та педагогів стало підтвердженням досягнення профорієнтаційної мети заходу.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.