День закоханих у ліцеї

День закоханих у ліцеї

14 лютого – День Святого Валентина. В цей день люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття- кохання.

У Васильківському професійному ліцеї у всіх на душі тепло, як ніколи, а в повітрі – відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, що до кінця дня була переповнена валентинками.

Фішкою та приємною несподіванкою для всіх нас став «серцепад». Напередодні представники учнівського самоврядування під керівництвом вихователя Жукової Н.В. прикрасили серцями фойє ліцею та організували святковий концерт для учнів. На перервах лунала лірична музика, яка навіювала романтичний настрій, атмосферу радості й тепла.

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання. Усі отримали валентинки, позитивні емоції, піднесений настрій.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.