День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

6 грудня, в Україні відзначають День Збройних Сил. Саме цього дня 1991 року було ухвалено Закон «Про Збройні Сили України». Це свято було засноване постановою Верховної Ради України в 1993 році. Насамперед це свято тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

6 грудня 2016 року до Дня Збройних Сил України, у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено концертну програму, на яку було запрошено воїнів АТО Ворончука С.В. та Нархова В.Р.

Тут лунали щирі слова привітань, звучали пісні і вірші. Ведучі організували свято таким чином, що б всі усвідомили важливість подій сьогодення та дух патріотичного виховання. Під час заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих наших побратимів.

Закінчилось свято цікавими конкурсами для всіх дітей, де вони могли показати свою силу, спритність, витривалість, кмітливість і винахідливість – риси, які так необхідні майбутнім захисникам Вітчизни.

Мета заходу – ознайомити учнів ознайомили із історією створення Українських збройних сил,прищеплювати любов до Батьківщини та бажання стати до лав її захисників. Адже патріотичне виховання є одним із найважливіших завдань нашої освіти.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.