День Збройних сил України

День Збройних сил України

Кожна держава має власну армію і свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко і переконливо визначають роль і призначення національного війська – «Служити українському народові».

Свято Збройних сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

4 грудня 2015 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» під керівництвом вихователя Жукової Н.В. та бібліотекаря Головачової М.І. було підготовлене урочисте свято.

На захід були запрошені воїни АТО м. Василькова: Хасанов А.Л. та Небесенко О.В., яких учні щиро привітали з Днем Збройних сил України, побажали міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя їм та їх рідним і близьким!

Кришталь Ірина прочитала вірші, в яких оспівується сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Звернулась до бійців з найщирішими вітаннями з професійним святом і побажала й надалі своєю важливою справою нагадувати всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Учениці Литвиненко Юлія, Андрєєва Дар’я та Дерлеменко Владислава словами пісні побажали жити в мирі, бо армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку української держави, до покладених на них завдань.

Воїни АТО від щирого серця подякували дітям за повагу та щирість, побажавши мирного неба над головою! Божої благодаті! Янгола Охоронця всім учням ліцею!

До Дня збройних сил України у КНЗ КОР Васильківському професійному ліцеї івдбулося

В Україна сьогодні, 6 грудня, відзначається 24-річна річниця утворення Збройних сил України.

Свято буцло утворено постановою ВРУ у 1993 році й приурочене до дня ухвалення у 1991 році закону України Про Збройні Сили України.

Вітаю з Днем Збройних сил України! Боєздатні Збройні Сили України – це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, – привітав на сторінці у Фейсбук президент Петро Порошенко.

Зазначимо, що напередодні на Михайлівській площі виставили новітню військову техніку українського виробництва. Зокрема, на площі можна побачити Дозор-Б, БТР-3 і БТР-4, які виробники охрестили як техніка перемоги. Це сучасні військові машини від держконцерну Укроборонпром, які незабаром відправлять в зону АТО

На сьогодні до складу Збройних сил України входять Сухопутні війська, Повітряні сили, Військово-морські сили і Сили спеціальних операцій, які було утворено нещодавно. У березні 2015 року Порошенко підписав закон про збільшення чисельності ЗСУ до 250 тисяч осіб.

Оригінальне привітання із днем збройних сил України

Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною витупають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

Свято Збройних сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

У переддень свята з відчуттям глибокої шани і вдячності щиро вітаємо військових. Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом ваші сім’ї, весь український народ.

Щиро вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України, бажаємо міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

Бажаєш жити в мирі – готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань.

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Бажаємо нашим воїнам мирного неба над головою! Божої благодаті! Янгола Охоронця! Повертайтесь додому завжди живими!!!

Зі святом Вас!

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.