День знань

День знань у Васильківському професійному ліцеї

1 вересня 2015 року КЗ КОР «Васильківський профліцей» широко відкрив двері для нової робітничої зміни: 80 юнаків і дівчат визначилися в життєвій дорозі і прийшли здобувати в ліцеї робітничі професії.

Учні 12 групи з професії «Електрозварник ручного зварювання. Водій категорії «В»

Учні 13 групи з професії «Муляр. Штукатур»

Учні 15 групи з професії «Кухар. Офіціант»

Директор КЗ КОР «Васильківський профліцей» Постоленко Л.М. привітала учнів, батьків, педагогічних працівників з початком нового навчального року, побажала творчих успіхів і злетів.

Традиційно на святі були присутні гості: працівники Васильківського міськрайонного центру зайнятості. В своєму виступі директор Васильківського міськрайонного центру зайнятості Мироненко Віта Сергіївна побажала учням стати професіоналами в обраній професії.

Майбутні випускники ліцею вручили учням першого курсу символічну атрибутику їхніх майбутніх професій і прийняли їх в свою ліцейну родину.

Дзвінок запросив ліцеїстів на перший урок на тему: «Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була!»

Протягом дня в ліцеї панувала тепла атмосфера: з усмішками, спогадами про літо, мріями про майбутнє.

Останні новини

Відкритий урок з предмету «Основи підприємницького успіху”

11.02.2019
«Підприємець повинен бути, якщо він хоче мати успіх –трояким: і «завойовником», і «організатором», і «торговцем» В.Зомбарт 11 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» в рамках місячника методичної роботи викладачем економіки, історії та права Мамчур В.В. з учнями гр. 46 було проведено відкритий урок з предмету «Основи підприємницького успіху». Урок проходив у формі ділової гри «Управлінські та ділові якості підприємця». У процесі гри учні були поділені на 2 команди, за результатами тестування обиралися керівники команд, в яких було виявлено найбільший набір підприємницьких якостей. Кожна команда обрала собі рекламного агента, аналітика та фінансиста. І розпочалась чесна конкурентна боротьба 2-ох бізнес проектів: онлайн магазину рукоділля «Золоті ручки» та клубу настільних ігор «Рандом». Варто відмітити активність і знання учасників у сфері економіки, фінансів, реклами та права, їх підготовку бізнес-планів та рекламної кампанії. У результаті гри перемогла команда «Золоті ручки», яка не лише вміло захистила свій бізнес-план, а й знайшла правильний рекламний хід, щоб своїми послугами зацікавити клієнтів. Урок продемонстрував процес розвитку креативності, ініціативи, пошукової активності у навчально-виховному процесі, сприяв розкриттю творчого потенціалу обдарованого учня, формуванню його базових компетенцій та був спрямований на формування активної життєвої позиції.

Веб-квест «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті»

08.02.2019
08 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Наталя Кулалаєва, кандидат хімічних наук, доцент, завідувач лабораторією технології професійного навчання Інституту ПТО НАПН України провела тренінг «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті» для педагогів ліцею. Захід проходив у рамках місячника методичної роботи «Педагогічні та виробничі інновації в сучасній професійній освіті», який стартував у ліцеї 04 лютого 2019 року. Педагоги вивчали сучасні інноваційні технології: • проектні технології навчання;• кейс-технології;• технології імітаційно-ігрового навчання;• тренінгові технології;• технології розвитку критичного мислення.По завершенню веб-квесту кожна робоча група захистила власний проект – презентацію однієї із обраних технологій. Захід пройшов творчо та на високому рівні. Усі учасники тренінгу отримали сертифікат Інституту ПТО НАПН України за підписом директора інституту В.О. Радкевич. Висловлюємо щиру подяку Н.В. Кулалаєвій за проведену роботу, створення теплої атмосфери спілкування. Сподіваємося на подальшу співпрацю.