День знань

День знань у Васильківському професійному ліцеї

1 вересня 2015 року КЗ КОР «Васильківський профліцей» широко відкрив двері для нової робітничої зміни: 80 юнаків і дівчат визначилися в життєвій дорозі і прийшли здобувати в ліцеї робітничі професії.

Учні 12 групи з професії «Електрозварник ручного зварювання. Водій категорії «В»

Учні 13 групи з професії «Муляр. Штукатур»

Учні 15 групи з професії «Кухар. Офіціант»

Директор КЗ КОР «Васильківський профліцей» Постоленко Л.М. привітала учнів, батьків, педагогічних працівників з початком нового навчального року, побажала творчих успіхів і злетів.

Традиційно на святі були присутні гості: працівники Васильківського міськрайонного центру зайнятості. В своєму виступі директор Васильківського міськрайонного центру зайнятості Мироненко Віта Сергіївна побажала учням стати професіоналами в обраній професії.

Майбутні випускники ліцею вручили учням першого курсу символічну атрибутику їхніх майбутніх професій і прийняли їх в свою ліцейну родину.

Дзвінок запросив ліцеїстів на перший урок на тему: «Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була!»

Протягом дня в ліцеї панувала тепла атмосфера: з усмішками, спогадами про літо, мріями про майбутнє.

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.