День працівників освіти

Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм

02 жовтня 2015 року у КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбулося свято приурочене до Дня працівників освіти та 75-річчю професійно-технічної освіти України.

Урочиста частина свята розпочалася з привітання колективу ліцею директором Постоленко Л.М. з нагоди професійного свята – свята людяності, доброти, мудрості й надії.

Директор вручила нагороди педагогам, які досягли високої педагогічної майстерності, передаючи молоді свої знання і навички, духовні цінності, свою енергію. Грамоти департаменту освіти і науки отримали Годісь І.В.– викладач української мови та літератури; Осадча М.І. – майстер виробничого навчання з професії «Муляр. Штукатур»; Скварчинська Н.Г.- викладач спецдисциплін з професії «Кухар. Офіціант». Грамотою Київської обласної асоціації працівників професійно-технічної освіти була нагороджена Герук Г.В. – викладач спецдисциплін з професії «Швачка. Вишивальник».

Для викладача спецдисциплін з професії «Електрозварник ручного зварювання» Чухаркової В.О. це особливе свято, тому що 30 років Валентина Олександрівна працює в професійній освіті і за ці роки навчала сотні молодих людей, які здобули прекрасну робітничу професію «Електрозварник ручного зварювання». З цієї нагоди викладач була нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та нагрудним знаком Київської обласної асоціації працівників професійно-технічної освіти.

Цей день в ліцеї був особливо святковим від слів привітань учнів, осінніх квітів. Свято, приурочене до Дня працівника освіти стало справжнім виявом пошани і поваги до праці педагога.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.