День працівників освіти

Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм

02 жовтня 2015 року у КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбулося свято приурочене до Дня працівників освіти та 75-річчю професійно-технічної освіти України.

Урочиста частина свята розпочалася з привітання колективу ліцею директором Постоленко Л.М. з нагоди професійного свята – свята людяності, доброти, мудрості й надії.

Директор вручила нагороди педагогам, які досягли високої педагогічної майстерності, передаючи молоді свої знання і навички, духовні цінності, свою енергію. Грамоти департаменту освіти і науки отримали Годісь І.В.– викладач української мови та літератури; Осадча М.І. – майстер виробничого навчання з професії «Муляр. Штукатур»; Скварчинська Н.Г.- викладач спецдисциплін з професії «Кухар. Офіціант». Грамотою Київської обласної асоціації працівників професійно-технічної освіти була нагороджена Герук Г.В. – викладач спецдисциплін з професії «Швачка. Вишивальник».

Для викладача спецдисциплін з професії «Електрозварник ручного зварювання» Чухаркової В.О. це особливе свято, тому що 30 років Валентина Олександрівна працює в професійній освіті і за ці роки навчала сотні молодих людей, які здобули прекрасну робітничу професію «Електрозварник ручного зварювання». З цієї нагоди викладач була нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та нагрудним знаком Київської обласної асоціації працівників професійно-технічної освіти.

Цей день в ліцеї був особливо святковим від слів привітань учнів, осінніх квітів. Свято, приурочене до Дня працівника освіти стало справжнім виявом пошани і поваги до праці педагога.

Останні новини

Відкритий урок з предмету «Основи підприємницького успіху”

11.02.2019
«Підприємець повинен бути, якщо він хоче мати успіх –трояким: і «завойовником», і «організатором», і «торговцем» В.Зомбарт 11 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» в рамках місячника методичної роботи викладачем економіки, історії та права Мамчур В.В. з учнями гр. 46 було проведено відкритий урок з предмету «Основи підприємницького успіху». Урок проходив у формі ділової гри «Управлінські та ділові якості підприємця». У процесі гри учні були поділені на 2 команди, за результатами тестування обиралися керівники команд, в яких було виявлено найбільший набір підприємницьких якостей. Кожна команда обрала собі рекламного агента, аналітика та фінансиста. І розпочалась чесна конкурентна боротьба 2-ох бізнес проектів: онлайн магазину рукоділля «Золоті ручки» та клубу настільних ігор «Рандом». Варто відмітити активність і знання учасників у сфері економіки, фінансів, реклами та права, їх підготовку бізнес-планів та рекламної кампанії. У результаті гри перемогла команда «Золоті ручки», яка не лише вміло захистила свій бізнес-план, а й знайшла правильний рекламний хід, щоб своїми послугами зацікавити клієнтів. Урок продемонстрував процес розвитку креативності, ініціативи, пошукової активності у навчально-виховному процесі, сприяв розкриттю творчого потенціалу обдарованого учня, формуванню його базових компетенцій та був спрямований на формування активної життєвої позиції.

Веб-квест «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті»

08.02.2019
08 лютого 2019 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Наталя Кулалаєва, кандидат хімічних наук, доцент, завідувач лабораторією технології професійного навчання Інституту ПТО НАПН України провела тренінг «Інноваційні педагогічні технології у професійній освіті» для педагогів ліцею. Захід проходив у рамках місячника методичної роботи «Педагогічні та виробничі інновації в сучасній професійній освіті», який стартував у ліцеї 04 лютого 2019 року. Педагоги вивчали сучасні інноваційні технології: • проектні технології навчання;• кейс-технології;• технології імітаційно-ігрового навчання;• тренінгові технології;• технології розвитку критичного мислення.По завершенню веб-квесту кожна робоча група захистила власний проект – презентацію однієї із обраних технологій. Захід пройшов творчо та на високому рівні. Усі учасники тренінгу отримали сертифікат Інституту ПТО НАПН України за підписом директора інституту В.О. Радкевич. Висловлюємо щиру подяку Н.В. Кулалаєвій за проведену роботу, створення теплої атмосфери спілкування. Сподіваємося на подальшу співпрацю.