День Святого Валентина

КНЗ КОР «Васильківський профейний ліцей»
пройшов «День Святого Валентина».

Напередодні прекрасного свята любові та кохання у КНЗ КОР «Васильківський профліцей» пройшов «День Святого Валентина».

Як завжди, усі бажаючі мали змогу через пошту для закоханих (виставлену скриньку для листівок-валентинок) виявити свої почуття одногрупникам, друзям, педагогам.

Під час перерв в ліцеї лунала лірична музика, яка навіювала романтичний настрій.

Фішкою та приємною несподіванкою для всіх нас став «серцепад». Напередодні представники учнівського самоврядування під керівництвом вихователя Жукової Н.В. прикрасили серцями весь ліцей на першому на другому поверхах.

Нікого не лишив байдужим  показ відеороликів та презентацій.
Усі отримали позитивні емоції, піднесений настрій.

Бажаєм кохання, гарних подій,
Здійснення задумів, планів і мрій.
Зі святом!!!!!

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.