Державна поетапна атестація 35 групи з професії « Офіціант» рівень кваліфікації 3 розряд

Державна поетапна атестація 35 групи з професії « Офіціант» рівень кваліфікації 3 розряд

Після двомісячної виробничої практики на підприємствах ресторанного господарства міста Василькова 18 жовтня 2016 року в учнів 35 групи КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбулася державна поетапна атестація з професії «Офіціант», рівень кваліфікації 3 розряд. До складу атестаційної комісії входили справжні професіонали своєї справи: викладач спецдисциплін Скварчинська Наталія Григорівна, заступник директора з НРВ Гладка Софія Дмитрівна, та майстри виробничого навчання Михайловська Олена Олегівна, Чернюк Інна Максимівна, які вміють не тільки оцінити роботу учнів, але й надати поради на майбутнє кожному з них.

Програма атестації складалася з таких аспектів:
Підготовка торгівельного залу до обслуговування,
Правила полірування посуду;
Попередня сервіровка столу ;
Правила роботи з підносом ;
Зустріч та розміщення гостей за столом та ін.

Члени комісії оцінювали техніку застилання столу скатертиною, техніку складання серветок, техніку подачі меню та прийому замовлень, техніку відкривання та наливання вина та ін.

Під час проведення поетапної атестації всі учні 35 групи показали високі практичні знання та навики, які відповідають кваліфікаційній характеристиці офіціанта 3 розряду. Отже, вітаємо наших майбутніх випускників та бажаємо їм стати справжніми професіоналами.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.