Екскурсія до Національного музею

Екскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війні

До відзначення 71-ї річниці визволення України від нацистських загарбників 29 жовтня 2015 року учні КЗ КОР «Васильківський профліцей» відвідали Національний музей історії України Другої світової війни, де ознайомилися з експозиціями музею та монументом «Батьківщина мати», головною площею з Алеєю міст-героїв та скульптурними композиціями «Форсування Дніпра», «Передача зброї», горельєфні композиції «Герої фронту і тилу» та чашою «Вогню Слави», виставкою бойової техніки і озброєння періоду 1940-х років.

Екскурсовод ознайомила наших учнів з меморіалом і музейними експозиціями, які розгорнуто у 16 залах, на загальній площі понад 5 тис. кв. м. Дітей дуже зацікавило багатофондове зібрання музею, де є розширена експозиція боїв на Сході нашої країни.

Особливістю експозиційного показу є подача історичного матеріалу шляхом створення символів і образів, які легко сприймаються й запам’ятовуються. Учні оглянули експозицію, яка поєднує тематично-реліквійний комплекс «Дорога війни».

Учнів вразила екскурсія завдяки, якій вони поринули у час війни, мали можливість подивитись на форму та амуніцію воїнів різних поколінь нашої країни. Особливу увагу учнів привернули танки, літаки, пушки періоду Другої світової війни, вони з зацікавленістю обговорювали і обмінювалися думками про побачене під час екскурсії.

Екскурсія проведена під керівництвом вихователя Жукової Н.В.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.