Екскурсія на швейну фабрику ООО «Рекламний текстиль» ” для учн ів за професією «Швачка. Кравець» 05.10.2016

Екскурсія на швейну фабрику ООО «Рекламний текстиль»”
для учнів за професією «Швачка. Кравець»

05 жовтня 2016 року учні першого курсу за професією «Швачка. Кравець» під керівництвом викладача спецдисциплін Герук Галини Василівни в рамках профорієнтаційної роботи відвідали швейну фабрику ООО «Рекламний текстиль», де ознайомилися з особливостями ринку праці, організації швейного виробництва.

Для ліцеїстів працівники провели пізнавальну та захоплюючу екскурсію, в ході якої діти отримали уявлення про роботу підприємства, ознайомилися з продукцією і мали можливість побачити весь процес виготовлення продукції – від ескізу до готового виробу. Учні мали можливість спостерігати за роботою розкрійного, швейного та цеху готової продукції. Вони також ознайомились з професіями: закрійник, швачка, прасувальник, контролер з якості, налагоджувальник верстатів. Учні побачили продукцію, що виробляє фабрика, почули про вимоги до працівника, «приміряли» професію до себе, особисто оцінили масштаб виготовлення продукції. Їм запропонували сісти за окремі процеси виробництва, і діти активно влилися в процес виготовлення окремих деталей.

Учнів зацікавило сучасне спеціалізоване обладнання для пошиття, маркування та комплектація готової продукції для фірм-замовників. Були приємно здивовані широким асортиментом продукції фабрики, сучасним обладнанням.

Першокурсники залишилися задоволеними проведеним заходом, адже вони мали змогу розширити свої знання та дізнатися багато цікавого в сфері виробництва. Екскурсія викликала великий інтерес і багато позитивних емоцій. Отримана під час екскурсії інформація про особливості роботи фабрики є важливою складовою професійної підготовки майбутніх спеціалістів.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.