Екскурсія ТОВ «Українсько – Словенське спільне підприємство «Київський обласний хлібопекарський комплекс»

Екскурсія учнів Васильківського професійного ліцею
на ТОВ «Українсько – Словенське спільне підприємство
«Київський обласний хлібопекарський комплекс»

28 березня 2016 року для учнів КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» з професії «Кухар. Офіціант» була організована екскурсія на ТОВ «Українсько – Словенське спільне підприємство «Київський обласний хлібопекарський комплекс» з метою вивчення інноваційних виробничих технологій та обладнання.

Під час екскурсії ліцеїсти оглянули дві основні лінії виготовлення хліба:
– перша автоматизована лінія по виготовленню хліба «Українського»,
– друга – по виготовленню хліба «Батон».

На сучасному хлібопекарському заводі «Кулиничі» діти ознайомились з використанням інноваційного обладнання, так звана машина-робот, яка майже не потребує втручання людини. Таке обладнання заздалегіть програмується на виготовлення певної кількості хлібобулочних виробів. Сучасна лінія по виготовленню хліба містить у собі комплекс машин, які розташовані в технологічну лінію: від просіювання борошна до упакування готових виробів.

В ході екскурсії учні поспілкувались з працівниками підприємства, які ознайомили з умовами праці, розпорядком дня.

Після закінчення екскурсії майбутні кухарі виявили бажання проходити виробничу практику на цьому підприємстві.

Ліцеїсти та майстри виробничого навчання вдячні директору ліцею та дирекції ТОВ «Українсько – Словенське спільне підприємство «Київський обласний хлібопекарський комплекс» за цікаву та пізнавальну екскурсію на підприємстві.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.