Екскурсія учнів ліцею з професії «Кухар. Офіціант» на виставку сегменту HoReCa Міжнардного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh 2016

Екскурсія учнів ліцею з професії «Кухар. Офіціант»
на виставку сегменту HoReCa Міжнардного експофоруму
ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh 2016

Щорічно, восени, вихованці КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відвідують виставку сегменту HoReCa Міжнардного експофоруму ресторанно – готельного бізнесу та клінінгу FoReCh 2016, яка проходить у виставковому центрі м. Києва ЕкспоПлаза.

3 листопада 2016 року першокурсники з професії «Кухар. Офіціант» разом з майстрами виробничого навчання Заєць Л.Ф. та Леоненко І.П. стали свідками цього масштабного заходу, експозицію якого складало новітнє професійне обладнання для кухні, барне обладнання, пральне обладнання, предмети інтер’єру та екстер`єру для готелів і ресторанів, обладнання для пекарень та фастфудів, сучасний одяг кухарів, офіціантів. У великому обсязі було представлено гастроємності, столові прибори та посуд, скло, фарфор, які виготовлені із найкращих матеріалів.

Експозиція форуму була розділена на виставки: «Ресторан Експо», «Торговий дизайн», «MARESTO», «Європейські технології», «Євростандарт», що дозволяє уявити весь комплекс товарів і послуг для готелів, ресторанів, а також клінінгові обладнання і технології для ресторанного сервісу.

Саме тут, на виставці FoReCh 2016, вперше в Україні в рамках головного професійного сектора HoReCa проходили майстер-класи від італійської школи шеф-кухарів. У першокурсників була унікальна можливість побувати на майстер-класах і побачити всі «фішки» сучасної кухні, дізнатися, як приготувати вегітаріанську піцу, піцу з морозивом, секрети приготування кухні без глютену.

Найбільше зацікавлення викликала презентація пароконвекційної сенсорної печі, яка є невід`ємним помічником сучасного кухаря, адже за допомогою такого пристрою одразу можна виконувати декілька процесів одночасно (варити, смажити, запікати), і, що саме цікаве, все це виконує один кухар з мінімальними затратами часу. Під час презентації ліцеїсти мали змогу дегустувати приготовані страви та зробити спільне фото з відомими кухарями.

Під час огляду виставки діти побачили багато цікавих оригінальних товарів (прилади для приготування страв молекулярної кухні), ознайомилися з останніми новинками в галузі готельно-ресторанного господарства.

Зі слів учнів, відвідування виставки HoReCa, допомогло їм не лише отримати нові знання та враження, але й спланувати своє професійне майбутнє в топових компаніях індустрії ресторанного сервісу.

Останні новини