Екскурсія учнів ліцею з професії «Кухар. Офіціант» на виставку сегменту HoReCa Міжнардного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh 2016

Екскурсія учнів ліцею з професії «Кухар. Офіціант»
на виставку сегменту HoReCa Міжнардного експофоруму
ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh 2016

Щорічно, восени, вихованці КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відвідують виставку сегменту HoReCa Міжнардного експофоруму ресторанно – готельного бізнесу та клінінгу FoReCh 2016, яка проходить у виставковому центрі м. Києва ЕкспоПлаза.

3 листопада 2016 року першокурсники з професії «Кухар. Офіціант» разом з майстрами виробничого навчання Заєць Л.Ф. та Леоненко І.П. стали свідками цього масштабного заходу, експозицію якого складало новітнє професійне обладнання для кухні, барне обладнання, пральне обладнання, предмети інтер’єру та екстер`єру для готелів і ресторанів, обладнання для пекарень та фастфудів, сучасний одяг кухарів, офіціантів. У великому обсязі було представлено гастроємності, столові прибори та посуд, скло, фарфор, які виготовлені із найкращих матеріалів.

Експозиція форуму була розділена на виставки: «Ресторан Експо», «Торговий дизайн», «MARESTO», «Європейські технології», «Євростандарт», що дозволяє уявити весь комплекс товарів і послуг для готелів, ресторанів, а також клінінгові обладнання і технології для ресторанного сервісу.

Саме тут, на виставці FoReCh 2016, вперше в Україні в рамках головного професійного сектора HoReCa проходили майстер-класи від італійської школи шеф-кухарів. У першокурсників була унікальна можливість побувати на майстер-класах і побачити всі «фішки» сучасної кухні, дізнатися, як приготувати вегітаріанську піцу, піцу з морозивом, секрети приготування кухні без глютену.

Найбільше зацікавлення викликала презентація пароконвекційної сенсорної печі, яка є невід`ємним помічником сучасного кухаря, адже за допомогою такого пристрою одразу можна виконувати декілька процесів одночасно (варити, смажити, запікати), і, що саме цікаве, все це виконує один кухар з мінімальними затратами часу. Під час презентації ліцеїсти мали змогу дегустувати приготовані страви та зробити спільне фото з відомими кухарями.

Під час огляду виставки діти побачили багато цікавих оригінальних товарів (прилади для приготування страв молекулярної кухні), ознайомилися з останніми новинками в галузі готельно-ресторанного господарства.

Зі слів учнів, відвідування виставки HoReCa, допомогло їм не лише отримати нові знання та враження, але й спланувати своє професійне майбутнє в топових компаніях індустрії ресторанного сервісу.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.