Екскурсія у світ розвитку професійних знань та майбутнього у професії «Кухар. Офіціант»

Екскурсія у світ розвитку професійних знань та майбутнього
у професії «Кухар. Офіціант»

20 квітня 2016 року учні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» у супроводі майстрів виробничого навчання: Леоненко І. П., Заєць Л. Ф., Чернюк І. М. відвідали Київський університет культури і мистецтв, в якому відбувся день відкритих дверей та VII Всеукраїнський конкурс юніорів з кулінарного мистецтва та сервісу.

Під час екскурсії ліцеїсти ознайомились з навчальним процесом університету: аудиторіями та лабораторіями, в яких проходять практичні та теоретичні заняття студентів – кухарів та офіціантів.

Під час огляду лабораторії технології та устаткування учні та майстри мали змогу спостерігати за процесом приготування конкурсних страв, а саме – національної страви «Вареники» з тематичною подачею та курячих рулетів «Сен-Марелен».

Кожна лабораторія закладу оснащена інноваційним обладнанням, інвентарем та посудом, який використовується на сучасних підприємствах ресторанного господарства. Матеріально-технічне забезпечення університету дає змогу розкрити потенціал кожного із студентів.

Також учні нашого ліцею відвідали виставку кулінарних та кондитерських виробів і побували на майстер-класі по нарізанню карвінгу.

Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною не тільки для ліцеїстів, а й для майстрів виробничого навчання.

Щиро вдячні директору ліцею та працівникам Київського університету культури та мистецтв за змістовну екскурсію, адже можливо учні нашого ліцею саме там продовжать подальше навчання і реалізують свої мрії у професії «Кухар. Офіціант».

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.