Заходи по відзначенню Дня перемоги

З 03 по 05 травня 2017 року, напередодні святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбулися заходи по вшануванню подвигу переможців та пам’яті загиблих:

  • святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;
  • в музеї «Бойової слави» Васильківського професійного ліцею були проведені тематичні виховні години;
  • організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій також представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;
  • групою учнів покладено квіти до меморіального пам’ятника невідомому солдату;
  • 05 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Мамчур В.В. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування радянських історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі чесного діалогу щодо складних сторінок нашої історії;

Представниками учнівського самоврядування були оновлені та узгоджені з Радою ветеранів списки ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають у мікрорайоні ліцею.

Всі ветерани, закріплені за групами, одержали привітання до Дня Перемоги від учнів (продуктові набори та листівки).

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.