Звіт директора ліцею про роботу в 2016/2017 н.р. на загальних зборах трудового колективу

12 червня 2017 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся звіт директора закладу Постоленко Людмили Миколаївни перед трудовим колективом та громадськістю.
Директор прозвітувала присутнім про роботу ліцею в 2016-2017 навчальному році, ознайомила із результатами навчальних досягнень учнів, методичної та виховної роботи, досягненнями учнів у обласних та Всеукраїнських конкурсах, а також надала інформацію про фінансово-господарську діяльність.

В обговоренні виступу взяли участь батьки та працівники ліцею. З оцінкою діяльності директора закладу виступили: заступник директора департаменту освіти і науки, начальник управління професійної, вищої освіти, науки, інноваційної діяльності та з питань персоналу Тростянська Ярослава Іванівна, методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області Уманська Людмила Михайлівна, голова батьківського комітету Литвиненко Любов Вікторівна.

Робота директора була відзначена оцінкою “задовільно”. 

Захід пройшов у робочій, дружній, діловій та позитивній атмосфері.

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.