Звіт директора ліцею про роботу в 2016/2017 н.р. на загальних зборах трудового колективу

12 червня 2017 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся звіт директора закладу Постоленко Людмили Миколаївни перед трудовим колективом та громадськістю.
Директор прозвітувала присутнім про роботу ліцею в 2016-2017 навчальному році, ознайомила із результатами навчальних досягнень учнів, методичної та виховної роботи, досягненнями учнів у обласних та Всеукраїнських конкурсах, а також надала інформацію про фінансово-господарську діяльність.

В обговоренні виступу взяли участь батьки та працівники ліцею. З оцінкою діяльності директора закладу виступили: заступник директора департаменту освіти і науки, начальник управління професійної, вищої освіти, науки, інноваційної діяльності та з питань персоналу Тростянська Ярослава Іванівна, методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області Уманська Людмила Михайлівна, голова батьківського комітету Литвиненко Любов Вікторівна.

Робота директора була відзначена оцінкою “задовільно”. 

Захід пройшов у робочій, дружній, діловій та позитивній атмосфері.

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.