Згадаємо юність, що горіла в Крутах

Виховна година «Згадаємо юність, що горіла в Крутах»

28 січня 2016 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» разом з усією Україною вшанував пам’ять молодих воїнів, які загинули під Крутами, студентів Університету Св. Володимира та Українського народного Університету, що створили добровольчий студентський курінь січових стрільців.

На їх честь педагогами та членами учнівського самоврядування була проведена виховна година: «Згадаймо юність, що горіла в Крутах».

Під час виховної години учні переглянули відео-фрагменти фільмів, слухали доповідачів та викладача історії Мамчур В.В., які цікаво та лаконічно розповіли про страшенну ціну, що українцям довелося заплатити за демократію та незалежність.

Кожен з присутніх на цьому заході переконався у головному: дата 29 січня 1918 року є надзвичайно значущою для української нації.

Захід, сповнений патріотизму, не залишив байдужим нікого. Учні впевнені, що подвиг героїв, скріплений трагічною загибеллю трьох сотень юних незламних борців, навіки залишиться в пам`яті теперішнього і наступних поколінь.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.