ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРА З УЧНЯМИ ПЕРШОГО КУРСУ

ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРА З УЧНЯМИ ПЕРШОГО КУРСУ

8 вересня в актовій залі ліцею відбулася зустріч Людмили Миколаївни Постоленко, директора КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» з учнями першого курсу для обговорення актуальних питань щодо умов проживання, навчання, правил внутрішнього розпорядку. На зустріч була запрошена начальник відділу ювенальної поліції м. Василькова та Васильківського району Загородня Наталія Євгенівна, яка розповіла учням про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх.

У своєму виступі Людмила Миколаївна зосередила увагу учнів на дотриманні правил внутрішнього розпорядку, режиму ліцею, структури навчального року.

Всіх присутніх першокурсників директор закликала до активності, адже саме активна життєва позиція учнівської молоді є запорукою успішного працевлаштування і надалі – кар’єрного зросту.

Наприкінці зустрічі Людмила Миколаївна привітала учнів першого курсу теплими напутніми словами: «Я бажаю вам знайти справжніх друзів і однодумців, не гаяти дорогоцінний час та в повній мірі скористатися всіма можливостями, що надає Васильківський професійний ліцей. Рік буде насиченим та  цікавим. Будьте уважними, відповідальними та поважайте один одного. Незабутніх і гарних вражень вам упродовж всього навчання».

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.