ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРА З УЧНЯМИ ПЕРШОГО КУРСУ

ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРА З УЧНЯМИ ПЕРШОГО КУРСУ

8 вересня в актовій залі ліцею відбулася зустріч Людмили Миколаївни Постоленко, директора КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» з учнями першого курсу для обговорення актуальних питань щодо умов проживання, навчання, правил внутрішнього розпорядку. На зустріч була запрошена начальник відділу ювенальної поліції м. Василькова та Васильківського району Загородня Наталія Євгенівна, яка розповіла учням про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх.

У своєму виступі Людмила Миколаївна зосередила увагу учнів на дотриманні правил внутрішнього розпорядку, режиму ліцею, структури навчального року.

Всіх присутніх першокурсників директор закликала до активності, адже саме активна життєва позиція учнівської молоді є запорукою успішного працевлаштування і надалі – кар’єрного зросту.

Наприкінці зустрічі Людмила Миколаївна привітала учнів першого курсу теплими напутніми словами: «Я бажаю вам знайти справжніх друзів і однодумців, не гаяти дорогоцінний час та в повній мірі скористатися всіма можливостями, що надає Васильківський професійний ліцей. Рік буде насиченим та  цікавим. Будьте уважними, відповідальними та поважайте один одного. Незабутніх і гарних вражень вам упродовж всього навчання».

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.