ЗУСТРІЧ З ІНСПЕКТОРОМ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО МРВ КВІ

ЗУСТРІЧ З ІНСПЕКТОРОМ
ВАСИЛЬКІВСЬКОГО МРВ КВІ

20 жовтня 2016 року з метою формування правової культури та проведення превентивної роботи було організовано лекцію з старшим інспектором Васильківського МРВ КВІ, лейтенантом Козленко Н.В., на тему: «Кримінально – адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Лекція була направлена на профілактику підліткової злочинності, недопущення втягування дітей у протиправну діяльність. Наталія Василівна провела змістовну розповідь, в якій пояснила про права та обов’язки дітей та кримінальну відповідальність, яку вони несуть в разі скоєння злочину або адміністративного правопорушення. Вона закликала учнів сумлінно вчитися, адже знання допомагають у різних життєвих ситуаціях.

Нагадала ліцеїстам про згубні наслідки вживання алкоголю, тютюнопаління, розповіла про відповідальність яку підлітки понесуть у разі прогулу занять у навчальному закладі.

Варто відзначити, що учні ліцею, до яких завітав інспектор, продемонстрували добрі знання про адміністративну відповідальність.

Наприкінці зустрічі було продемонстровано відеофільм: «Межа. Самбірська колонія для неповнолітніх. Засуджені, хто вони – діти чи злочинці?».

Дирекція ліцею, присутні вчителі та учні висловили щирі слова вдячності, і наголосили на великому бажанні у подальшій співпраці з представниками кримінально виконавчої інспекції з метою профілактики та запобігання правопорушень серед неповнолітніх.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.