КНЗ КОР заслужено отримав перше місце у Фестивалі української їжі

Вітаємо!!! КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» заслужено отримав перше місце у Фестивалі української їжі «Здибанка»
з нагоди свята, присвяченому Дню міста!

Княжному місту Василькову сьогодні 1028 років.

З Днем народження, рідне місто!

Серед усіх конкурсантів, які приймали участь у Фестивалі, були заклади сфери обслуговування міста (ресторани) та єдиний начальний заклад – КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей». Журі одноголосно оцінило якість страв (вареників з різними начинками та борщу з пампушками) і визнали серед усіх учасників найкращим – КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»!

Переможець Фестивалю української їжі КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» презентував для васильківчан та гостей свята виставку здобутків та майстер-класи з професій: швачка, кравець; муляр, штукатур; електрозварник; кухар, офіціант.

Заслужені нагороди для учнів та педагогів (подяка від міністерства освіти і науки України Л. Греневич, грамоти та подяка від міського голови м.Василькова В. Сабадаша) є подальшим стимулом та кроком для нових професійних здобутків та реалізації подальших планів.

Вітаємо! Так тримати!

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.