Лекція представника Васильківської міської організації «Просвіта» Марущака А. Т.

Лекція представника Васильківської міської організації
«Просвіта» Марущака А. Т.

10 жовтня 2016 року в актовій залі ліцею для першокурсників головою Васильківської міської організації «Просвіта» Марущаком Анатолієм Трохимовичем було прочитано лекцію: «Я у світі, світ в мені» у рамках профілактично – просвітницької роботи. Під час лекції йшлося про те, що куріння для молоді – дуже серйозна проблема, і проблема не тільки медична, але і соціальна.

Учні  оновили знання про те, що нікотин – одна з найнебезпечніших отрут рослинного походження. Проблема тютюнопаління вкрай актуальна для нашої держави. Україна посіла перше місце в Європі за кількістю курців. За даними Міністерства охорони здоров’я України в сучасних умовах кожна п’ята жінка-активний курець. Особливо занепокоює те, що ця шкідлива звичка припадає на вік до 35 років. На лекції було переглянуто відеофільм «Смертельна доза нікотину». Усі присутні були шоковані кадрами фільму, у якому йшлося про смертельні захворювання, викликані тютюном. В кінці лекції з учнями було проведено анонімне тестування.

Адміністрація, педагогічний колектив та представники учнівського самоврядування і надалі проводитимуть просвітницьку роботу, яка направлена на популяризацію здорового способу життя серед молоді ліцею.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.