Літературна година

Події, що відбуваються на Сході не залишають байдужим нікого. Щоденні новини в зоні АТО вражають.

Тому, учні ліцею та педагоги КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» не можуть залишитися байдужими до цієї інформації, людського горя, що принесла війна. Гинуть кращі сини, батьки, брати – люди, яким болить за долю Батьківщини.

З метою патріотичного виховання 27 січня 2017 року в ліцеї відбулася година пам’яті «Герої Васильківщини».

Розпочався захід з презентації – підсумків дослідницько – пошукової роботи, яка була проведена учнями нашого закладу під керівництвом заступника директора з виховної роботи, Жукової Н.В.

Також учні ознайомили присутніх з новими публікаціями віршів, написаних воїнами АТО. Присутні відчули їхні радощі, біль, смуток. Ніхто не залишився байдужим.

Заходи даного формату виховують в підростаючого покоління почуття патріотизму, співпереживання, гордості та поваги за наших земляків-захисників рідної Батьківщини.

SAM_1988

SAM_1991

SAM_1993

SAM_1996

SAM_2001

SAM_2010

SAM_2014

SAM_2017

SAM_2019

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.