Муляр. Штукатур

Тиждень професійної майстерності
за професією «Муляр. Штукатур»
у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

У період з 08 по 12 лютого 2016 року  у Васильківському професійному ліцеї проходив тиждень майстерності з професій будівельного напрямку.

П’ять років поспіль вже стало доброю традицією проведення таких професійних свят.

Кожний день був насичений різноманітними цікавими заходами, які у повній мірі розкрили суть професії, її властивості, актуальність на ринку праці, специфіку, умови навчання та перспективи подальшого працевлаштування.

Цікаві заходи тижня відзначались своєю інноваційністю: виставки-конкурси тематичних плакатів, брейн-ринги, перегляд навчальних фільмів, показ презентацій професії: «Будівельник – вічна професія» (з використанням англійської мови), відкриті уроки з використанням інноваційних технологій, виставка зразків сучасних будівельних матеріалів та інструментів, теоретичні та практичні тури, майстер-класи.

Тиждень був підготовлений та проведений майстром виробничого навчання Осадчою М.І. та викладачем спецдисциплін Савчук О.С., спрямований на популяризацію професії, зацікавленість учнів до обраної сфери діяльності, розвиток їх творчих здібностей.

Конкурс фахової майстерності «Кращий учень курсу» серед учнів проходив в два етапи: теоретичний та практичний, свої професійні навички презентували учні І, ІІ та ІІІ курсів.

Конкурсні завдання оцінювало професійне журі у складі дирекції ліцею та представників роботодавців м. Василькова.

Було дуже складно оцінювати та вибирати найкращих, адже усі були гідними. Тож, порадившись, журі оголосило результати: за підсумками теоретичних та практичних турів були визначені переможці серед учнів:

I курсу:

І місце – Литвиненко Юлія

ІІ місце – Устич Ярослав

ІІІ місце – Одосій Володимир

II курсу:

І місце – Бондаренко Микола

ІІ місце – Овсянніков Олександр

ІІІ місце – Майданенко Павло

III курсу:

І місце – Крилов Станіслав

ІІ місце – Телюк Олег

ІІІ місце – Потєха Євгеній

Приємно відзначити, що у цьогорічному конкурсі високі результати показали учні І курсу, хоч професійного досвіду та навичок у них значно менше, ніж у старших товаришів.

Сподіваємось, що майбутні будівельники і надалі будуть високо тримати марку своєї професії, удосконалювати майстерність, приємно дивувати своєю творчою працею, а висококваліфіковані педагоги – передавати свої знання учням.

Підводячи підсумки, можна відзначити важливість таких «свят професій». Завдяки їм учні не тільки поглиблено вивчають тонкощі обраного фаху, а й мають довести, що обрана ними професія – найкраща!

Закриття тижня відбулося в п’ятницю. Всі учасники були відзначені за активну участь, а переможці нагороджені дипломами та медалями.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019
І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти.    В. Симоненко З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також    утвердження    патріотизму та національної    гідності   8-9 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» пройшли  заходи: святкове оформлення фойє ліцею та показ відеороликів;організовано виставку документальних матеріалів часів Другої світової війни, на якій представлені спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни;групою учнів здійснено покладання квітів до меморіального пам’ятника невідомому солдату;08 травня у групах відбулися тематичні уроки – спогади «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні». Викладач історії Журавкова О.О. ставила за мету уроку переосмислення подій Другої світової війни, руйнування історичних міфів, рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх держав та народів. Урок пройшов у формі діалогу щодо складних сторінок нашої історії;зустрічі  з дітьми війни та ветеранами «Ми вдячні Вам за мирне небо». Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у запеклій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.