Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиків та їхнім незаконним обігом

За оцінками фахівців зараз у світі налічується приблизно 200 млн. наркоманів. Іноді називають цифру в декілька разів більшу. Сьогодні у наших містах 60% хлопчиків і 20% дівчат віком 15-17 років вже залучені до наркотиків. Наркотики виснажують, руйнують психіку та здоров’я людини, роблять залежною, слабкою. Рідко наркоман доживає навіть до сорока років – організм не витримує навантаження.

Оскільки одним із напрямків групової роботи соціально – психологічної служби закладу є здійснення профілактичної роботи серед учнів, формування здорового способу життя, тому саме з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їхнім незаконним обігом 21 червня 2017 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено агітаційно-пропагандистські заходи:
зустріч з представниками ГО «ЮНІТІ» на тему «Правда про наркотики»;
демонстрація відеороликів про шкідливість наркотичних речовин;
випуск інформаційного бюлетеню «Наркоманія – проблема молодого покоління».

Під час заходів розповсюджувалися інформаційно-просвітницькі буклети, проводились роз’яснювальні бесіди щодо шкідливості та небезпеки вживання наркотичних речовин, пропаганди здорового способу життя, збереження власного здоров’я.

Протягом навчального року працівники соціально – психологічної служби здійснюють профілактичну роботу в ліцеї у формі тренінгів, лекцій, відеолекторіїв з метою профілактики асоціально – небезпечних явищ та популяризації здорового способу життя.

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.