Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиків та їхнім незаконним обігом

За оцінками фахівців зараз у світі налічується приблизно 200 млн. наркоманів. Іноді називають цифру в декілька разів більшу. Сьогодні у наших містах 60% хлопчиків і 20% дівчат віком 15-17 років вже залучені до наркотиків. Наркотики виснажують, руйнують психіку та здоров’я людини, роблять залежною, слабкою. Рідко наркоман доживає навіть до сорока років – організм не витримує навантаження.

Оскільки одним із напрямків групової роботи соціально – психологічної служби закладу є здійснення профілактичної роботи серед учнів, формування здорового способу життя, тому саме з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їхнім незаконним обігом 21 червня 2017 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено агітаційно-пропагандистські заходи:
зустріч з представниками ГО «ЮНІТІ» на тему «Правда про наркотики»;
демонстрація відеороликів про шкідливість наркотичних речовин;
випуск інформаційного бюлетеню «Наркоманія – проблема молодого покоління».

Під час заходів розповсюджувалися інформаційно-просвітницькі буклети, проводились роз’яснювальні бесіди щодо шкідливості та небезпеки вживання наркотичних речовин, пропаганди здорового способу життя, збереження власного здоров’я.

Протягом навчального року працівники соціально – психологічної служби здійснюють профілактичну роботу в ліцеї у формі тренінгів, лекцій, відеолекторіїв з метою профілактики асоціально – небезпечних явищ та популяризації здорового способу життя.

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.