Міжнародний день відмови від куріння

Міжнародний день відмови від куріння

19 листопада у всьому світі відзначають – Міжнародний день відмови від куріння. Традиційно в цей день проходять антитютюнові кампанії та різноманітні акції.

Розуміючи важливість даних заходів для молоді України, 18 листопада 2015 року КЗ КОР «Васильківський профліцей» ініціював зустріч з молодіжною благодійною громадською організацією «ЮНІТІ», яка провела з учнями ліцею профілактично-просвітницький тренінг на тему: «Геть паління – ми здорове покоління». Для учнів була створена атмосфера довіри, взаємодії, зворотного зв’язку.

Під час лекцій тренери звернули увагу учнів не лише на медичні, а й на соціальні, економічні аспекти негативного впливу тютюну на життя людини, особливо молоді.

19 листопада серед учасників було проведено анонімне анкетування соціально – психологічною службою ліцею на тему: «Що ми знаємо про шкідливість паління». За результатами анкетування 53% учнів володіють достатнім рівнем інформації про шкідливий вплив паління. Під час виступу агітбригада «NO SMOKING», створена лідерами учнівського самоврядування під керівництвом вихователя Жукової Н.В. продемонструвала учням жахливі наслідки раннього тютюнопаління та можливості і перспективи ведення здорового способу життя. Однолітки під час виступу успішно розвінчали міфи про тютюнопаління, і хоча не всі з присутніх, хто палить, відразу позбавились цієї згубної звички, однак все ж таки, змогли поповнити свої знання новою інформацією і отримати мотивацію для подальшої внутрішньої боротьби.

Метою проведення в ліцеї Дня відмови від куріння є активні дії по сприянню зниження та поширення шкідливої тютюнової залежності. Завдяки хорошій обізнаності учнів про шкоду куріння для здоров’я та дієвих шляхів позбавлення від цієї шкідливої звички багато молоді прагнуть позбутися згубної нікотинової залежності.

Останні новини