Міжнародний день захисту дітей

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості, посмішок та позитивного настрою. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

З нагоди свята у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся спортивний квест «Учнівський експрес». Представники учнівського самоврядування виступили на церемонії відкриття заходу та підготували для своїх однолітків цікаві конкурси та естафети. Артисти подарували незабутні враження від танцювального та пісенного сплеску емоцій.
Під час виконання конкурсів та завдань свої таланти демонстрували учні всіх напрямків підготовки.

Учасники з радістю малювали автопортрети, розгадували загадки, відповідали на запитання вікторини, змагалися у спортивних естафетах.

По завершенню конкурсів та змагань всі учасники були нагородженні призами та подарунками.

Але справжній сюрприз очікував всіх присутніх по закінченні свята, коли представники професії «Кухар. Офіціант» пригостили смаколиками: кейк-попсами, мохіто, лимонадом, паніто, тістечками.

Свято вдалося на славу: всі отримали драйвовий заряд, позитивний настрій.

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.