Міжнародний день захисту дітей

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості, посмішок та позитивного настрою. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

З нагоди свята у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відбувся спортивний квест «Учнівський експрес». Представники учнівського самоврядування виступили на церемонії відкриття заходу та підготували для своїх однолітків цікаві конкурси та естафети. Артисти подарували незабутні враження від танцювального та пісенного сплеску емоцій.
Під час виконання конкурсів та завдань свої таланти демонстрували учні всіх напрямків підготовки.

Учасники з радістю малювали автопортрети, розгадували загадки, відповідали на запитання вікторини, змагалися у спортивних естафетах.

По завершенню конкурсів та змагань всі учасники були нагородженні призами та подарунками.

Але справжній сюрприз очікував всіх присутніх по закінченні свята, коли представники професії «Кухар. Офіціант» пригостили смаколиками: кейк-попсами, мохіто, лимонадом, паніто, тістечками.

Свято вдалося на славу: всі отримали драйвовий заряд, позитивний настрій.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.