Міжнародний день ООН

Міжнародний день ООН

24 жовтня 1945 року, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, була офіційно створена Організація Об’єднаних Націй. І саме Україна була однією з країн-засновниць ООН.

ООН – це науніверсальніша міжнародна організація держав у світі, створена з метою підтримки і зміцнення міжнародного миру, безпеки, розвитку співпраці між країнами.

Традиційно в цей день у всьому світі проводяться зустрічі, дискусії та виставки, присвячені цілям Організації та її досягненням.

КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» теж відзначив це свято.

У фойє ліцею учням були представлені інформаційні бюлетені стосовно мети, структури та результатів діяльності ООН.

У групах були проведені уроки на відповідну тематику. Вчитель історії та правознавства Мамчур В.В. ознайомила учнів з метою створення Організації, засадами її функціонування, її головними органами та спеціалізованими установами.

Також учні переглянули документальний фільм «Організація», який яскраво передає атмосферу самого процесу діяльності ООН, а також всі проблеми з якими вона щодня веде боротьбу.

Цікавим моментом цього уроку був виступ учня 32 групи Крюкова Богдана. Який поділився власними роздумами стосовно участі України в заснуванні ООН та ролі самої Організації у врегулюванні конфлікту на Сході України.

Організація Об’єднаних Націй живе в серці і свідомості кожного громадянина як організація, здатна покласти край насильству і укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності. Працюючи на повну силу, Організація Об’єднаних Націй, може сприяти здійсненню цих високих сподівань людства.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.