Міжнародний День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування     у здобувачів   освіти загальнолюдських моральних цінностей 16 листопада 2018 року у ліцеї відбувся день толерантності під гаслом: «Ми різні, але всі рівні».

Представники учнівського самоврядування провели фотоакцію – smile «Подаруй світу посмішку», «Поговоримо про толерантність» та інтерв’ю на тему: «Толерантність врятує світ», в ході якого підлітки мали змогу визначити людські якості та чесноти, які необхідні для мирного життя.

Всі бажаючі мали змогу на перервах у фойє ліцею переглянути інформаційні відеоролики, метою яких було переконати глядачів, що важливо з розумінням, толерантно ставитися до поглядів, переконань, думок людей.

Лідери учнівського самоврядування найтолерантнішим підліткам дарували смайлики «Будьмо толерантними».

Проведені заходи дали можливість нам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

День пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.