Проведення тренінгового заняття

23.02.2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» практичним психологом, Дармостук Л.С., було проведено заняття для учнів з елементами тренінгу на тему: «Ризикована сексуальна поведінка. Запобігання насильству».

В ігровій формі ми спробували оцінити ризики життєвих ситуацій та рівень власної відповідальності. Намагалися виокремити навички безпечної поведінки.

Велику зацікавленість у дітей викликала вправа: «Паркан відвертості», де всі мали змогу поміркувати над тим, що для них означає щастя. Ось деякі із висловів: «щастя це – найголовніше, що є у людини»; «щастя це – друзі, сім’я, для кожного щастя своє, кожна людина повинна шукати своє щастя»; «щастя це – здоров’я рідних, це коли поруч кохана людина»; «щастя це – Я»; «щастя це – довіра».

В кінці заняття учні усвідомили, що ризиковані, небезпечні ситуації потребують відповідального ставлення, відповідальних рішень і поведінки.

Приємно було спостерігати як учні свідомо, по-дорослому прораховували можливі небезпечні ситуації та реальні, практичні шляхи виходу з них.

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.